معماری

افتخارات واحد متوسطه دوره دوم

 

مهمترين  افتخارات واحد دبيرستان رهيار (شعبه پونک)

 

گواهينامه ها و درجه هاي  دبيرستان رهيار (شعبه پونک)

1

اخذ گواهينامه استاندارد ISO 9001:2000  در مديريت کيفيت، از شرکت RWTUV  آلمان در 11/3/82

2

انتخاب واحد دبيرستان به عنوان واحد آموزشي درجه 1 در طرح درجهبندي  مدارس

3

قبولي صددرصد در تمامي پايه هاي تحصيلي دبيرستان ، در امتحانات  خردادماه، از ابتداي تأسيس تا کنون

4

اخذ نشان مدرسه موفق از آموزش و پرورش منطقه 5 در سال تحصيلي 87-86

 

افتخارات  مسابقات کشوي المپياد   دبيرستان رهيار (شعبه پونک)

مدال  آوران

رديف

عنوان المپياد

سال تحصيلي

اسامي دانش آموزان

1

مدال طلاي المپياد شيمي

89-88

امير توکلي

2

مدال نقره ي المپياد رياضي

89-88

اميد سيفي

3

مدال نقره ي المپياد کامپيوتر

91-90

ابوالفضل اسدي

4

مدال نقره ي المپياد کامپيوتر

91-90

آرش بيک محمدي

5

مدال برنز المپياد فيزيک

88-87

حسام الدين هديه لو

6

مدال برنز المپياد فيزيک

88-87

ابراهيم عاکفي

7

مدال برنز المپياد رياضي

88-87

آرش جلالي

 

قبوليهاي  رشته رياضي

سال تحصيلي

تعداد قبولي

اسامي دانش آموزان

94-93

5

محمد احمدي   سينا اسدي   بابک غلامي راد   سپهر فريد   اميرعلي ونکي

92-91

6

بنيامين دلشاد   محمدحسن دارايي   محمدصادق وفايي نژاد   حامد ابراهيمي   کوشا کيان وش   پارسا گويا

91-90

5

ابوالفضل اسدي، آرش بيک محمدي، محمد  حسن دارايي، بنيامين دلشاد، آبتين جوادي فر

90-89

4

ابوالفضل اسدي- آرش بيک محمدي- بنيامين دلشاد- عليرضا محسني بصير

89-88

7

مهرداد ارسطونيا، اميد سيفي، عادل امين منصور، آرش بيکمحمدي،  امير توکلي، محسن رئوفي، علي عبدي

88-87

2

حسام الدين هديه لو، سيد آرمان حسيني

86-85

1

وحيد آخوند زاده

83-82

2

علي امين منصور ، سهيل  رعيت دوست

82-81

1

علي امين منصور

 

قبوليهاي  رشته فيزيک

سال تحصيلي

تعداد قبولي

اسامي دانش آموزان

94-93

2

محمد احمدي   مهدي سياه کوهي

92-91

7

محمدصادق وفايي نژاد   محمدامين کنعاني   سيدمهدي سيدعليخاني   اميررضا ضرغامي   همايون ذوالفقار   هومان خدرصلح   سالار خرم دل

91-90

3

آبتين جوادي فر، هومان خدرصلح، علي رحماني مقدم

90-89

2

سيد حسام الدين صادقي- عليرضا عزيززاده

89-88

3

محسن رئوفي، اميد سيفي، علي مظلوم

88-87

7

حسام الدين هديه لو، سهيل يوسف نژاد، ابراهيم عاکفي، محمود مهدوي، نيما  مصطفينژاد،  حامد موسويان، علي مظلوم

83-82

2

علي حدادي، سهيل رعيت دوست

 

قبوليهاي  رشته کامپيوتر

سال تحصيلي

تعداد قبولي

اسامي دانش آموزان

94-93

4

بابک غلامي راد   سينا اسدي   پارسا توکلي   علي شجري

92-91

5

بنيامين دلشاد   محمدحسن دارايي   حامد ابراهيمي   کوشا کيان وش   پارسا گويا

91-90

4

ابوالفضل اسدي (مرحله اول و دوم)، آرش بيک محمدي(مرحله اول و دوم)، محمد  حسن دارايي، بنيامين دلشاد(مرحله اول و دوم)

90-89

4

ابوالفضل اسدي- آرش بيک محمدي(مرحله اول و دوم)- بنيامين دلشاد- عليرضا  محسني بصير

89-88

4

اميد سيفي(مرحله اول و دوم)، علي عبدي، عليرضا محسني بصير، رسول اکبري  نوده

 

قبوليهاي  رشته شيمي

سال تحصيلي

تعداد قبولي

اسامي دانش آموزان

94-93

1

بهراد ذوالفقار زاده

92-91

3

اميرحسين افلاطونيان   سالار خرم دل   محمدامين ملک محمدي

91-90

2

سيد اميررضا دانش حسيني، سهند راحمي پور (مرحله اول و دوم)

90-89

2

کيوان رضايي- محمدسجاد افشار

89-88

3

فرشاد اوجاني، امير توکلي، سيدسينا زماني

88-87

2

علي ترابيان، عليرضا حسن زاده

84-83

1

حميد ناگهي

 

قبوليهاي  رشته نجوم

سال تحصيلي

تعداد قبولي

اسامي دانش آموزان

92-91

2

حسين ميرزاقلي   اميررضا ضرغامي

90-89

1

سهند راحمي پور

89-88

1

رسول اکبري نوده

 

قبولي  هاي رشته ادبي

سال تحصيلي

تعداد قبولي

اسامي دانش آموزان

92-91

1

سيدعلي ابوالحسني

89-88

2

نويد بهرامي، حامد پورنقي

88-87

1

علي اسفندياري

 

 

کنکور  و دانشگاه

  

                       آمار قبولي دانش آموزان سال چهارم دبيرستان رهيار / برخي از  رشته ها و دانشگاهها

 

سال تحصيلي

درصد قبولي (94-84)

 

نام رشته

تعداد نفرات (94-1384)

 

نام دانشگاههاي برتر

تعداد نفرات (94-1384)

94-93

92 درصد

 

مهندسي برق

16

 

صنعتي شريف

18

93-92

96 درصد

 

مهندسي کامپيوتر

15

 

تهران

17

92-91

94 درصد

 

مهندسي صنايع

12

 

شهيد بهشتي

8

91-90

100 درصد

 

مهندسي عمران

28

 

اميرکبير

6

90-89

100 درصد

 

مهندسي مکانيک

18

 

علم و صنعت

16

88-87

95 درصد

 

مهندسي هوا فضا

4

 

خواجه نصير

16

87-86

100 درصد

 

مهندسي معماري

7

 

علامه طباطبايي 

6

86-85

95 درصد

 

مهندسي مواد

7

 

خوارزمي

9

85-84

100 درصد

 

رياضي

5

 

شهيد رجايي

6

84-83

100 درصد

 

فيزيک

10

 

شاهد

8

 

 

 

شيمي

6

 

بين المللي امام خميني (قزوين)

10

 

علوم پزشکي تهران

3

 

علوم پزشکي بهشتي

1

 

علوم پزشکي زنجان

1

 

علوم پزشکي قم

1

 

علوم پزشکي کاشان

1

 

 

 

 

   قبولي  هاي دانشگاه صنعتي شريف

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

پارسا

گويا

مهندسي عمران

94

محسن

مهراني اردبيلي

فيزيک

94

کوشا

کيان وش

مهندسي صنايع

94

محمدصادق

وفايي نژاد

مهندسي برق

93

سپهر

عبدوس

مهندسي کامپيوتر

93

محمدحسن

دارايي

مهندسي عمران

93

سورن

کبيرآبادي

مهندسي نفت

93

ابوالفضل

اسدي

مهندسي کامپيوتر – نرم افزار

92

آرش

بيگ محمدي

مهندسي هوا فضا

92

سهند

راحمي پور

شيمي

92

اميد

سيفي

مهندسي صنايع

90

عادل

امين منصور

مهندسي صنايع

90

امير

توکلي

شيمي

90

آرش

جلالي

رياضيات و کاربردها

89

سهيل

حسن زاده

مهندسي مواد – متالورژي

88

محسن

اسماعيلي

مهندسي مواد – متالورژي

88

معين

صمدي

فيزيک

88

حسين

اکبري

رياضي محض

86

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 قبولي  هاي دانشگاه تهران

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

سيدمهدي

سيد عليخاني

مديريت بازرگاني

94

سعيد

سامان پو

مهندسي معماري

94

تيام

شکري

مهندس مکانيک

93

بنيامين

دلشاد

علوم کامپيوتر

93

عليرضا

رمزي

علوم و مهندسي آب

93

پوريا

اصلاني

شيمي

92

حسام الدين

علايي

مهندسي نفت

92

عرفان

نوراني

مهندسي شهرسازي

92

مجيد

گلباز

مهندسي کشاورزي

92

علي

عنايت پور

مهندسي عمران

91

علي

مظلوم

مهندسي مکانيک

90

حسين

سميعي

مهندسي مکانيک

90

سيروس

نامجو

مهندسي معماري

90

امين

صالح بک

مهندسي معماري

88

محمد

رهبري

مهندسي فناوري اطلاعات – IT

88

سيدمصطفي

وهابي

مهندسي صنايع

86

سينا

شيباني

مديريت دولتي

84

 

 

 

  

 

 

 

 

 قبولي  هاي دانشگاه شهيد بهشتي

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

اردشير

شجاعي نسب

مهندسي کامپيوتر- نرم افزار

92

پدرام

پرويزي

کار درماني

91

رامتين

مظاهري

مهندسي عمران (پرديس عباسپور)

91

علي

عبدي

مهندسي کامپيوتر

90

رضا

شفيعي

مهندسي عمران (پرديس عباسپور )

89

عباس

علائي

مهندسي عمران (پرديس عباسپور)

89

مجيد

ستوده

فيزيک

88

فرشاد

تبيانيان

مهندسي عمران (پرديس عباسپور)

88

 

 

 

 

 

 قبولي  هاي دانشگاه اميرکبير

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

آبتين

جوادي فر

مهندسي مکانيک

92

حامد

پورنقي

مهندسي هوافضا

90

حسام الدين

هديه لو

مهندسي برق

89

محمد

قاسمي

مهندسي برق

89

محمد

جوکار

مهندسي دريا

88

افشين

ميرزايي

مهندسي صنايع

85

 

 

 

 

 

 قبولي  هاي دانشگاه علم و صنعت

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

حسين

خداويردي

مهندسي مکانيک

93

بهنام

جباري

مهندسي شيمي

93

مهدي

شريفي

مهندسي صنايع

93

عليرضا

محسني بصير

مهندسي مواد – متالورژي

91

اميد

مهرجويي

مهندسي ماشينهاي  ريلي

90

نويد

بهرامي

مهندسي ماشينهاي  ريلي

90

هادي

زينليپور

فيزيک

90

ياشار

نورپور

مهندسي صنايع

89

محسن

آزاده

مهندسي مواد – متالورژي

89

ابراهيم

عاکفي

مهندسي ماشين هاي ريلي

89

ميرسعيد

حسيني نسب

مهندسي برق

88

امير

خصال

مهندسي برق

88

مصطفي

پاليزدار

رياضي

88

آرش

فرحي مقدم

رياضي

88

بابک

بادکوبه

مهندسي برق

87

عليرضا

فقيه ميرزايي

مهندسي صنايع

84

 

 

 

 

 

 

  قبولي  هاي دانشگاه خواجه نصير

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

محمدامين

ملک محمدي

مهندسي عمران

94

سيد سهيل

ابريشمي

مهندسي عمران

94

معين

سجادي

مهندسي مکانيک

93

علي

رحماني

مهندسي مکانيک

93

محسن

رئوفي

مهندسي هوافضا

90

رضا

عابدي

شيمي

89

محمد

عرب سلماني

مهندسي هوافضا

89

عرفان

خدابخشي

مهندسي برق

88

اصغر

کاظمي

مهندسي مکانيک

88

محسن

راشکي

مهندسي کامپيوتر

88

سيدروح اله

صنيع خاني

شيمي

88

وحيد

آخوندزاده

مهندسي برق

87

محمد وحيد

قهرماني

مهندسي هوافضا

86

سيداميرحسين

سخي

مهندسي صنايع

86

سهيل

رعيت دوست

مهندسي برق

84

محمدرضا

صادقي

مهندسي برق

84

 

 

 

 

  قبولي هاي دانشگاه علامه طباطبايي    

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

محمدمجتبي

دربندي

آمار

94

طاها

مهراني

اقتصاد

92

يوسف

بوشهري

مديريت صنعتي

91

پرهام

دهقان

مديريت بيمه اکو

91

محمد

احمدي

حسابداري

90

حسين

عالي زاده

اقتصاد نظري

85

 

 

 

  قبولي هاي دانشگاه خوارزمي

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

ميرمحمد

مقيمي اصل

مهندس عمران

94

سالار

خرم دل

مهندسي عمران

94

علي

شيباني شکيب

مهندسي مکانيک

94

سينا

محمدي فام

مهندسي مکانيک

93

اميرعلي

صفي زاده

فيزيک

92

حسين

هاشمي

مهندسي عمران

89

داود

گل محمدي

فيزيک

88

مهرداد

تعقلي

مهندسي کامپيوتر

88

ميلاد

بهروز

فيزيک

87

 

 

 

 

 

 قبولي  هاي دانشگاه شهيد رجايي تهران

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

محمد

قرباني

مهندسي کامپيوتر

94

اميد

روحاني رفتار

مهندسي مکانيک

89

محمود

مهدوي

مهندسي مکانيک

89

علي

حميدي کيا

فيزيک

89

علي

انصاري

مهندسي برق

88

پويا

عيوض

مهندسي برق

88

 

 

   

 

 

 قبولي  هاي دانشگاه شاهد تهران

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

اميرحسين

حشمتي

مهندسي کامپيوتر- سخت افزار

92

کيوان

رضايي

 

91

احسان

محمدي

مهندسي کامپيوتر- سخت افزار

90

علي

توکلي

مهندسي عمران

88

رامين

عبادي

فيزيک

88

ميرسعيد

حسيني نسب

مهندسي برق

88

ميلاد

قملاقي

مهندسي پزشکي

87

مهدي

منافي راد

مهندسي کامپيوتر

87

احمدرضا

هيزمي

مهندسي برق

86

محمدرضا

ساجي

مهندسي عمران

86

 

  

 

  قبولي هاي دانشگاه بين المللي امام خميني  قزوين

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

مبين

کاوند

مهندسي برق

94

اميرحسين

فرهمند

مهندسي آب

94

عماد

رمضان زاده

مهندسي عمران

93

محمدسجاد

لطفي

مهندسي معماري

90

علي

ترابيان

مهندسي مواد

89

علي

شاهمرادي

مهندسي مکانيک

89

رامين

نوراني

مهندسي برق

88

نيما

شکوئي

مهندسي کشاورزي   آب

88

برديا

فلاح

مهندسي کشاورزي- آب

88

سامان

فرقاني

مهندسي مکانيک جامدات

86

 


 

 

  قبولي  هاي دانشگاه علوم پزشکي تهران

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

محمدحسين

تاجرنيا

دندانپزشکي

94

اميرحسين

رسولي

گفتار درماني

94

پويان

برمايون

پزشکي

88

 

  

  قبولي  هاي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

متين

ارجمند

شنوايي سنجي

94

 

  

   قبولي  هاي دانشگاه علوم پزشکي زنجان

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

محمدرضا

رحيم نژاد

پزشکي

89

 

   

  قبولي  هاي دانشگاه علوم پزشکي قم

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

طه

رزاقي

پزشکي

94

 

  

    قبولي  هاي دانشگاه علوم پزشکي کاشان

نام و نام خانوادگي

رشته قبولي

سال قبولي

اميرحسين

افلاطونيان

پزشکي

94

 

         

             

افتخارات  علمي

مسابقات  روبوکاپ و روباتيک واحد دبيرستان (شعبه پونک)

رديف

عنوان مسابقات

رتبه کسب شده

تعداد

دانش آموزان

سال

تحصيلي

اسامي دانش آموزان

1

مسابقات منطقه اي رباتيک

رتبه اول منطقه

1

90-89

بنيامين دلشاد

2

مسابقات کشوري روباتيک

راهيابي به مرحله کشوري

2

89-88

محسن رئوفي و نوين شاهرودي

3

مسابقات روباتيک جشنواره خوارزمي

مرحله نهايي

3

89-88

محسن رئوفي، نوين شاهرودي، بابک يعقوبي

4

مسابقات روباتيک ايران اپن روبات هاي فوتباليست

مرحله نهايي

3

89-88

محسن رئوفي، نوين شاهرودي

5

مسابقات روباتيک ايران اپن

دسته تعقيب خط

مرحله نهايي

3

88-87

محسن رئوفي، نوين شاهرودي، سهراب اماني

6

مسابقات کشوري روباتيک

قبولي در مرحله منطقه اي

2

87-86

اميرجيران پور و علي عبدي

7

مسابقات کشوري روباتيک

قبولي در مرحله منطقه اي

1

86-85

معين امين

8

مسابقات منطقه روباتيک

مرحله نيمه نهايي

4

86-85

بابک بادکوبه، اميد دبير، محمود سيفي، سپهر رعيت دوست

9

مسابقات کشوري روباتيک

قبولي در مرحله منطقه اي

4

85-84

بابک بادکوبه و وحيد آخوند زاده، رامين نوراني و محمدرضا معلم طاهري

10

مسابقات کشوري روباتيک

قبولي در مرحله منطقه اي

7

85-84

محمد رهبري، محمدرضا معلم طاهري، مصطفي شاپورزاده و حميدرضا اسماعيلي   و دانشآموزان  شاهين شاعرزاده، ميلاد قملاقي   و تورج يوسفي

11

مسابقات کشوري روباتيک

قبولي در مرحله منطقه اي

1

84-83

بابک بادکوبه

12

مسابقات کشوري روباتيک

قبولي در مرحله منطقه اي

1

83-82

مهدي رضايي

13

مسابقات کشوري روباتيک

رتبه سوم تيمي

1

83-82

تيم روبوکاپ دبيرستان

14

مسابقات کشوري روباتيک

قبولي در مرحله منطقه اي

1

82-81

مهدي رضايي

 

 

مسابقات  کارگاهي   آزمايشگاهي/ مفاهيم رياضي و فيزيک واحد دبيرستان (شعبه پونک)

رديف

عنوان مسابقات

رتبه کسب شده

تعداد

دانش آموزان

سال

تحصيلي

اسامي دانش آموزان

1

مسابقات کارگاهي کامپيوتر

قبولي در مرحله اول

1

91-90

سعيد ده شيري

2

مسابقات آزمايشگاهي شيمي

قبولي در مرحله اول

4

91-90

سهند راحمي پور، سيد امير رضا دانش حسيني، حسام الدين علايي،حسين  محمودي

3

مسابقات آزمايشگاهي فيزيک

قبولي در مرحله اول

3

91-90

آبتين جوادي فر، حسام الدين صادقي،  عرفان نوراني

4

مسابقات آزمايشگاهي شيمي

رتبه برگزيد ه منطقه

4

90-89

حسين مصدق، محمد سجاد افشار، کيوان رضايي، حسين شيرکوند

5

مسابقات آزمايشگاهي شيمي

راه يابي به تيم 5 نفره استان تهران

1

90-89

محمد سجاد افشار

6

مسابقات آزمايشگاهي شيمي

رتبه اول تهران

1

89-88

امير توکلي

7

مسابقات کارگاهي کامپيوتر

قبولي در مرحله دوم

5

89-88

نوين شاهرودي، علي عبدي، ميلاد حسين، ارژنگ افشاري زاد، عليرضا بابايي

8

مسابقات آزمايشگاهي فيزيک

قبولي در مرحله دوم

1

89-88

علي مظلوم

9

مسابقات آزمايشگاهي شيمي

قبولي در مرحله دوم

2

89-88

فرشاد اوجاني، اميرتوکلي

10

مسابقات آزمايشگاهي فيزيک

قبولي در مرحله دوم

2

88-87

حسام الدين هديه لو، ابراهيم عاکفي

11

مسابقات آزمايشگاهي شيمي

قبولي در مرحله دوم

1

88-87

عليرضا حسن زاده

12

مسابقات کارگاهي کامپيوتر

قبولي در مرحله دوم

1

88-87

علي اسفندياري

13

مسابقات کارگاهي کامپيوتر

قبولي در مرحله دوم

2

87-86

امين صالح بک و معين عين اله زاده صمدي

14

مسابقات مفاهيم فيزيک

قبولي در مرحله اول

1

87-86

مرتضي فتحي

15

مسابقات کارگاهي کامپيوتر

قبولي در مرحله دوم

1

86-85

وحيد آخوند زاده

16

مسابقات جهاني هوا و فضا

رتبه اول

1

86-85

حسين اکبري

17

مسابقات جهاني هوا و فضا

رتبه سوم

1

86-85

دانيال برهمند زاده

18

مسابقات کارگاهي کامپيوتر

رتبه برگزيده در منطقه

1

83-82

مهدي رضايي

19

مسابقات مفاهيم رياضي

رتبه اول منطقه

1

82-81

محمدرضا صادقي

20

مسابقات مفاهيم رياضي

رتبه دوم منطقه

1

81-80

محمدرضا صادقي

21

مسابقات مفاهيم رياضي

رتبه سوم منطقه

1

81-80

سهيل رعيت دوست

 

 مسابقات  رياضي سنجه / مسابقات جهاني IMC  دبيرستان رهيار (شعبه پونک)

رديف

عنوان مسابقات

رتبه کسب شده

تعداد دانش آموزان

سال تحصيلي

اسامي دانش آموزان

1

راهيابي به تيم 8 نفره کشور

اعزام به کشور تايوان

عضو تيم کشوري IMC

1

91-90

محمد حسن دارايي

2

مسابقه جهاني IMC

قبولي در مرحله اول

4

91-90

محمد حسن دارايي   علي رحماني مقدم-

حامد ابراهيمي   بنيامين دلشاد

3

مسابقه جهاني IMC

قبولي در مرحله اول

2

90-89

بنيامين دلشاد- محمد حسن دارايي

4

مسابقات پيشرفت رياضي(سنجه)

رتبه هشتم تهران

40

91-90

کليه دانش آموزان دوم دبيرستان

5

مسابقات پيشرفت رياضي(سنجه)

رتبه پنجم تهران

52

90-89

کليه دانش آموزان اول دبيرستان

 

 

 مسابقات  فرهنگي و هنري واحد دبيرستان (شعبه پونک)

رديف

عنوان مسابقات

رتبه کسب شده

تعداد

دانش آموزان

سال

تحصيلي

اسامي دانش آموزان

1

مسابقات تئاتر و نمايش

رتبه دوم منطقه

9

91-90

بازيگري: حسين سحرخوان، محمد حسن تاجرنيا، علي خمسه

موسيقي: پارسا گويا، نيکان خبازي، همايون ذوالفقار، اميرحسين  افلاطونيان، محمد مهدي اميرقلي، امير حسين رودبيش زاده

2

مسابقات قرائت قرآن

رتبه اول منطقه

1

91-90

مجتبي محمد پناهي

3

مسابقات انشاي نماز

رتبه دوم منطقه

1

91-90

عليرضا رمزي

4

مسابقات بازيگري

رتبه اول منطقه

1

90-89

حميدرضا اکبري

5

مسابقات تئاتر و نمايش

رتبه اول منطقه

6

90-89

شکيبي فرد، اکبري، خطيب شاد، نصيري زيبا، حسين زاده، يعقوبي

 

مسابقات فرهنگي

رتبه دوم منطقه

1

90-89

اميرحسين نصيري زيبا

6

مسابقات قرائت قرآن

رتبه اول منطقه

1

89-88

ابراهيم عاکفي

7

مسابقات تفسير قرآن

رتبه سوم منطقه

1

89-88

مهدي وطن پور

8

مسابقات نهج البلاغه

رتبه سوم منطقه

1

89-88

حسين مصدق

9

مسابقات احکام

رتبه اول منطقه

1

88-87

محمدرضا شکيبيفرد

10

مسابقات نهج البلاغه

رتبه دوم منطقه

1

88-87

پدرام پرويزي

11

مسابقات تفسير قرآن

رتبه سوم منطقه

1

88-87

محمدرضا معلم طاهري

12

مسابقات قرائت قرآن

رتبه سوم منطقه

1

88-87

مجتبي محمدپناهي

13

مسابقات نهج البلاغه

رتبه اول منطقه

1

86-85

مجيد ستوده

14

مسابقات نهج البلاغه

رتبه دوم منطقه

1

86-85

کسري فرناق

15

مسابقات اذان

رتبه دوم منطقه

1

86-85

حميدرضا جوادزاده

16

مسابقات تئاتر

رتبه اول منطقه

1

85-84

احرار قيّم

17

مسابقات تئاتر

رتبه دوم تيمي منطقه

 

85-84

گروه تئاتر

18

مسابقات سرود

رتبه سوم تيمي منطقه

 

85-84

گروه سرود

19

مسابقات نهج البلاغه

رتبه دوم منطقه

1

85-84

سهيل رعيت دوست

20

مسابقات اذان

رتبه دوم منطقه

1

85-84

امير شکيبي فرد

21

مسابقات تئاتر

رتبه دوم تيمي منطقه

 

84-83

گروه تئاتر

22

مسابقات اذان

رتبه دوم منطقه

1

84-83

محمد اصغر پورهوشيار

23

مسابقات سرود

رتبه اول تيمي منطقه

 

84-83

گروه سرود

24

مسابقات تئاتر

رتبه ممتاز تيمي منطقه

 

83-82

گروه تئاتر

25

مسابقات تئاتر

رتبه اول منطقه

1

83-82

سينا فرد

26

مسابقات قالي بافي

رتبه اول منطقه

1

81-80

اميرحسين نوازان

 

 

مسابقات  ورزشي واحد دبيرستان (شعبه پونک)

رديف

عنوان مسابقات

رتبه کسب شده

تعداد

دانش آموزان

سال تحصيلي

اسامي دانش آموزان

1

مسابقات شنا

رتبه چهارم تيمي

4

91-90

محبي، رحيم لو، کبيرآبادي، قدمي

2

مسابقات بسکتبال

راهيابي به مرحله دوم

6

89-88

تيم بسکتبال دبيرستان

3

مسابقات پينگ پنگ

رتبه سوم تيمي

3

88-87

شهاب صفري، علي عبدي، ماکان رهسپار

4

مسابقات بدمينتون

رتبه سوم انفرادي

1

87-86

رامين نوراني

5

مسابقات شطرنج

رتبه چهارم تيمي

2

87-86

محمد رهبري، رسول اکبري

6

مسابقات شطرنج

رتبه اول انفرادي

1

86-85

معين امين

7

مسابقات شطرنج

رتبه اول تيمي

1

86-85

تيم شطرنج دبيرستان

8

مسابقات بدمينتون

رتبه دوم تيمي

1

86-85

سپهر خليلي

9

مسابقات دو و ميداني

رتبه سوم انفرادي

1

85-84

محمد جواد عزيزي

10

مسابقات دو و ميداني

رتبه دوم تيمي منطقه

 

85-84

تيم دو و ميداني

11

مسابقات دو و ميداني

رتبه برگزيده

1

85-84

پوريا سماوي

12

مسابقات دو و ميداني

رتبه اول انفرادي

1

85-84

سپهر رعيت دوست

 

 

درباره ی سارا قبادی

همچنین ببینید

کسب ۱۸ عنوان قبولی المپیاد کشوری(مرحله اول)

 مجتمع آموزشی رهیار کسب ۱۸ عنوان قبولی در المپیاد کشوری مرحله اول توسط دانش آموزان …

قالب وردپرس