معماری

اسامی نفرات برتر سومین المپیاد مجتمع آموزشی رهیار- زمستان ۹۶

مجتمع آموزشی رهیار

با سلام و احترام

مجتمع آموزشی رهیار با هدف ایجاد زمینه مناسب جهت برگزاری یک رقابت سالم علمی در سطح المپیاد که خلأ آن در نظام آموزشی متوسطه دوره اول احساس می  شود، اقدام به برگزاری سومین دوره المپیاد علمی رهیار با استفاده از تجربیات و دانش جمعی از مدال آوران و نخبگان المپیادهای علمی کشور نموده است.
امسال نیز با همکاری و همیاری مدیران، دبیران، دانش آموزان و اولیای گرامی سومین دوره المپیاد علمی رهیار جمعه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۶ برگزار گردید.

اسامی نفرات برتر این مسابقه علمی به شرح ذیل می باشد:

خاطر نشان می شود روز مراسم اختتامیه و اهدای جوایز از طریق وب سایت رهیار www.rahyar.com به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

نتایج آزمون سومین المپیاد علمی کشوری رهیار – ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

نام و نام خانوادگی

مدرسه

نشان

پایه

رتبه کل

رتبه  پایه

کسری

ماهروزاده

رهیار

نشان طلا

نهم

۱

۱

سورنا

 زندکریمی

تهران – تلاش

نشان نقره

نهم

۲

۲

پوریا

پورطبا

رهیار

نشان نقره

نهم

۳

۳

آرین

دادگستر

رهیار

نشان برنز

نهم

۴

۴

مهدی

مراد پور

زمانی

نشان برنز

نهم

۵

۵

امیرحسین

دباغی

رهیار

نشان برنز

نهم

۶

۶

پویا

رحمانی

زمانی

دیپلم افتخار

نهم

۷

۷

محمد امین

عباس نژاد کلیان

زمانی

دیپلم افتخار

نهم

۸

۸

سجاد

روستایی

زمانی

دیپلم افتخار

نهم

۹

۹

امیرحسین

سماواتی

نور

دیپلم افتخار

نهم

۱۰

۱۰

محمد رضا

امیری

زمانی

دیپلم افتخار

نهم

۱۱

۱۱

مصطفی     

مظلومی

تهرانی مقدم

دیپلم افتخار

هشتم

۱۲

۱

محمد حسین

قلی پور

زمانی

دیپلم افتخار

نهم

۱۳

۱۲

محمدمهدی   

موثق

تهرانی مقدم

دیپلم افتخار

هشتم

۱۴

۲

آروین

دانش زاد مقدم

رهیار

دیپلم افتخار

نهم

۱۵

۱۳

علیرضا

کرمانی

رهیار

دیپلم افتخار

نهم

۱۶

۱۴

امیرحسین

کوچکیان

رهیار

دیپلم افتخار

نهم

۱۷

۱۵

علیرضا

شکیبی

نور

دیپلم افتخار

نهم

۱۸

۱۶

محمدحسین

مختارزاده

نور

دیپلم افتخار

نهم

۱۹

۱۷

محمدمهدی

سلیمانی

نور

دیپلم افتخار

نهم

۲۰

۱۸

مهرشاد

نصرالهی

نور

دیپلم افتخار

نهم

۲۱

۱۹

آرمان

مدنی

رهیار

دیپلم افتخار

نهم

۲۲

۲۰

علیرضا

سهرابی

تهران – علامه حلی ۵

دیپلم افتخار

نهم

۲۳

۲۱

امیر حسین

پروانه یاجلو

زمانی

دیپلم افتخار

نهم

۲۴

۲۲

بهراد

قهرمانی

رهیار

دیپلم افتخار

نهم

۲۵

۲۳

نیما

فروزنده

زمانی

دیپلم افتخار

نهم

۲۶

۲۴

امیررضا    

انصاری

تهرانی مقدم

دیپلم افتخار

هشتم

۳۵

۳

ماهان       

 مطیع

تهرانی مقدم

دیپلم افتخار

هشتم

۴۲

۴

آرمان

جعفرپور

رهیار

دیپلم افتخار

هشتم

۴۸

۵

سعید

ملکی

زمانی

دیپلم افتخار

هشتم

۵۷

۶

محمدمهدی 

سلیمانپور

تهرانی مقدم

دیپلم افتخار

هشتم

۵۷

۷

درباره ی سارا قبادی

همچنین ببینید

نمایشگاه دستاوردهای نوآموزان ( پیش دبستان رهیار )

  نمایشگاه دستاوردهای نوآموزان با به پایان رسیدن سال تحصیلی و اتمام فعالیت های نوآموزان …

قالب وردپرس