سفر یزد دانش آموزان پایه هفتم متوسطه دوره اول

سفرهای دانش ­آموزی جایگاه مهمی برای یادگیری و تمرین فعالیت های گروهی و آماده شدن برای مشارکت در جامعه امروز به شمار می روند.undefined

سفر یزد دانش آموزان پایه هفتم متوسطه دوره اول – آبان 97

سفرهای دانش ­آموزی جایگاه مهمی برای یادگیری و تمرین فعالیت های گروهی و آماده شدن برای مشارکت در جامعه امروز به شمار می روند. از این­ رو هر سال سفرهای دانش­ آموزی برای دانش­ آموزان پیش­ بینی می ­شود. امسال شهر یزد به عنوان مقصد پایه هفتم انتخاب شد. در این سفر که از سی ام مهرماه الی چهارم آبان ماه برگزار گردید، دانش ­آموزان پایه هفتم از مکان­ های دیدنی شهر زیبای یزد دیدن نمودند.

دخمه، آتشکده زرتشتیان، یخچال خشتی، کویر نوردی، کارگاه سفالگری، نارین قلعه، چاپارخانه، کاروانسرا، برج کبوترخانه، مسجد جامع یزد، امیر چخماق، بازار خان، خانه لاری­ها و باغ دولت آباد مکان­ هایی بودند که در این سفر از آن­ها دیدن شد. همچنین در کنار این بازدیدها برنامه ­های ورزشی نیز مانند پارک آبی و استفاده از سالن ورزش برای بچه­ ها برگزار گردید.

تمام تلاش بر این بود که برنامه­ هایی تدارک دیده شود که منجر به بهبود روحیه کار گروهی دانش­ آموزان گردد و فضایی برای آن­ها به وجود آید تا بتوانند تجارب جدیدی کسب کنند.

یزدیزدیزدیزدیزد