شروع پیش ثبت نام سال 1401-1400

پیش‌ثبت نام سال تحصیلی 1401-1400 برای همه مقاطع تحصیلی از پیش‌دبستان تا سال دوازدهم دوره دوم متوسطه، از روز دوشنبه اول دی ماه 1399 آغاز شد.

با سلام

به اطلاع دانش‌آموزان عزیز و اولیای گرامی می‌رسانیم پیش‌ثبت‌نام سال‌تحصیلی 1400-1401 برای همه مقاطع تحصیلی از پیش‌دبستان تا سال دوازدهم دوره دوم متوسطه، از روز دوشنبه اول دی ماه 1399 آغاز می‌گردد. پیش‌ثبت‌نام امسال نیز مانند سال‌های قبل به صورت اینترنتی بوده و از طریق وب سایت رهیار و یا سامانه پیش‌ثبت‌نام مجتمع آموزشی رهیار امکان پذیر می‌‌باشد.

برای ورود به سامانه پیش‌ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید.

همچنین قابل ذکر است که تمام مراحل پیش‌ثبت‌نام برای همه مقاطع یکسان می‌باشد. به همین منظور و برای راحتی شما و جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی در مراحل پیش‌ثبت‌نام، لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

* برای انجام پیش‌ثبت‌نام به هیچ عنوان از تبلت و یا موبایل استفاده ننمایید.

* پیش‌ثبت‌نام را از طریق کامپیوترهای خانگی(PC) و یا لپ‌تاپ انجام دهید.

* نسبت به ورود اطلاعات دانش‌آموزان مانند کد ملی، شماره‌های تماس والدین و ... دقت داشته باشید و موارد خواسته شده را به صورت کامل و شفاف وارد نمایید.

* اطلاع رسانی در حین انجام مراحل پیش‌ثبت‌نام، از طریق شماره‌های تماس وارد شده، به اطلاع خانواده‌ها خواهد رسید.

* کد رهگیری که در آخر به شما داده خواهد شد به معنای انجام و موفق بودن پیش‌ثبت‌نام می‌باشد.

* کد رهگیری صادرشده را تا اعلام نتایج نزد خود نگه دارید.

* واحد مورد نظر به منظور هماهنگی برای دعوت به سنجش با دانش آموزان متقاضی، در مقاطع پیش‌دبستان، دبستان و دوره اول متوسطه پایه هفتم و هشتم، بعد از انجام  پیش‌ثبت‌نام خود، تماس خواهد گرفت.

*  اطلاعات بیشتر برای سایر دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم نیز از طریق وب سایت رهیار، کانال اطلاع‌رسانی تلگرام رهیار و پیامک و ... به اطلاع خواهد رسید.

*** دانش‌آموزان موجود رهیار نیازی به پیش‌ثبت‌نام اینترنتی ندارند و کلیه مراحل ثبت‌نام آنان از طریق خود مدرسه به اطلاع خانواده‌های عزیز خواهد رسید.

برای سایر اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید ...

ستاد مرکزی ثبت‌نام مجتمع آموزشی رهیار

 


اطلاعیه های مجتمع آموزشی رهیار پیش ثبت نام ثبت نام

نظرات


Top