معماری

همکاران متوسطه دوره اول

کادر ستادی:

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت 

۱

احمد

خردمند کیسمی

مدیر

۲

سید حیدر

حسینی

نیروی خدمات

۳

عیسی

جعفرزاده

دفتردار

۴

علی

دزفولی

مسؤول فرهنگی

۵

سید احمد

سید قوامی

معاون انضباطی نهم

۶

محسن

عبدلی

معاون توسعه و تعالی

۷

امیرعباس

مصطفی

مسئول پایه هفتم

۸

داوود

گلدست

مسئول کالج فیزیک

۹

مهدی

نیک نهاد

معاون اجرایی

۱۰

سعید

عسگری

معاون انضباطی هفتم

۱۱

حسین

قیم حسین خانی

مسؤول پایه هشتم

۱۲

حجت اله

منتظری قهجاورستانی

مسؤول پایه نهم

۱۳

محسن

رافضی

معاون انضباطی هشتم

۱۴

مجید

زند

نیروی خدمات

۱۵

علی

برادران

مسئول تعالی

۱۶

بهنام

جباری

دستیار مسئول پایه نهم

 

دبیران واحد متوسطه دوره اول:

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

۱

ابوالقاسم

کاظم زاده

دبیر جغرافیا هشتم و نهم

۲

محسن

محمد

دبیر فناوری

۳

زمان

زمانی

مسئول کارگاه چوب

۴

حسن

عبدی

دبیرعربی هشتم

۵

محمد

خراسانی

کمک مربی کارگاه چوب

۶

پیمان

قائمی تبار

دبیر جبر نهم

۷

محمد

حسینیفرد

دبیرفیزیک هفتم وهشتم

۸

مصطفی

احمدی

دبیرعربی هفتم

۹

وحید

شفیعی

دبیرشیمی نهم

۱۰

نبیاله

عبدالوند

دبیرورزش

۱۱

سعید

کشاورز

دبیردینی نهم

۱۲

داوود 

نوری

دبیرتاریخ هشتم ونهم

۱۳

محمد

اینانلو

دبیر ورزش

۱۴

حمیدرضا

اسماعیلی

دبیرزیست هفتم و هشتم

۱۵

سیدفرید

عباسی

دبیرآز علوم

۱۶

آبتین

جوادیفر

دبیرالمپیاد هشتم

۱۷

محمدحسین

میرآفتاب

دبیرقرآن هشتم و نهم

۱۸

آرش

فرحی مقدم

دبیر تفکر هشتم

۱۹

علی

صبوریان

دبیرآز علوم

۲۰

رضا

اصغرزاده

دبیر دینی/قرآن هفتم

۲۱

جواد

یاریم ولی لو

دبیر مباحثه نهم

۲۲

علیرضا

علیایی مقدم

دبیر ریاضی هفتم

۲۳

حامد

عرب زاده جمالی

دبیر ادبیات نهم

۲۴

محمد

خردمند کیسمی

دبیر هندسه هشتم

۲۵

محمد

زارع

دبیرکانون زبان

۲۶

سعید

عظیمی

دبیرهنر

۲۷

مهدی

محمدعلی

دبیر کانون زبان

۲۸

حیدر

رحمانی انارقزی

دبیر کانون زبان

۲۹

روح الله

جعفری

دبیر کانون زبان

۳۰

شهرام

ابراهیمی

دبیر زبان 

۳۱

روح الله

جهانگیری

دبیر تفکر هفتم

۳۲

ابراهیم

بازقندی

دبیر فیزیک نهم

۳۳

مهرداد

غلامی مهرداد

دبیر جبر هشتم

۳۴

نعمت

نیاکی

دبیر زیست نهم

۳۵

محسن

باقری

دبیر ادبیات هفتم

۳۶

مرتضی

فتحی

دبیر هندسه نهم

۳۷

حسین

تقی تاش

دبیر کانون زبان

۳۸

محمد

حسنلو

دبیر المپیاد نهم

۳۹

حنیف

حضرتی

دبیر المپیاد هفتم

۴۰

اشکان

سالاروند

دبیر کانون زبان

۴۱

مرتضی

فاطمی

دبیر کانون زبان

۴۲

پارسا

گویا

دبیرالمپیاد هشتم

۴۳

مهدی

متعصبدیانی

دبیرکانون زبان

۴۴

محمدحسن

موسوی

دبیرالمپیاد نهم

۴۵

جواد 

حیدریان

دبیر روزنامه نگاری

 

 

 

درباره ی علی برادران

همچنین ببینید

تصاویر پروژه آمار دانش آموزان پایه هفتم متوسطه دوره اول

پروژه برتر آمار دانش آموزان پایه هفتم در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را در ادامه می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس